Archiwum autora: admin

Nauka Zdalna w praktyce

przez | 22 marca, 2020

Zajęcia odbywają się online za pomocą wideokonferencji:https://www.zsdl.pl/?page_id=138 Dodatkowo materiały dla dzieci udostępniane są na dysku google, gdzie uczniowie mogą je pobrać:https://drive.google.com/open?id=18bNUqTdY3VrVL5zCn_YIN7f8m6ziJ8oc Ewentualne zadania można odesłać za pomocą formularza (mail trafia bezpośrednio na dysk google nauczyciela)https://www.zsdl.pl/?page_id=127

BalonBlum

przez | 22 marca, 2020

Nauka w domu może być też zabawna dla naszych najmłodszych dzieci. Zapraszamy do korzystania z gry edukacyjnej. Aby skorzystać trzeba wejść w link (otworzy się messenger) i poprosić o kod do BalonBluma: LINK TUTAJNastępnie wchodzi na stronę gry: https://balonblum.pl/ i należy się zarejestrować i podać otrzymany kod przez messengera. Udanej nauki przez zabawę.

Nowa strona internetowa

przez | 21 marca, 2020

Witamy na nowej stronie internetowej szkoły. W chwili obecnej trwają prace, aby strona była piękna, fajna i prosta w obsłudze… Cieszymy się, że tu zaglądasz, przygotowujemy wszystko, abyś zobaczył efekt końcowy jak najszybciej… Trwają równocześnie prace nad wdrożeniem pracy zdalnej… O tym już niebawem… W razie pytań, sugestii zapraszamy do kontaktu: