Archiwum autora: admin

Dla Ignasia

przez | 9 listopada, 2020

Cała społeczność uczniowska, nauczyciele i rodzice aktywnie wzięli udział w pomocy naszemu rycerzowi Ignasiowi Stachulak w zbiórce pieniędzy na leczenie. Dziękujemy za wszystkie nakrętki, które zebraliśmy i liczymy na więcej. 

Ślubowanie klasy I

przez | 9 listopada, 2020

Dnia 6 listopada w naszej szkole miało miejsce bardzo ważne wydarzenie, ponieważ uczniowie klasy pierwszej zostali pasowani na prawowitych uczniów Szkoły Podstawowej w Dębowej Łące. Za pierwszaków i ich występ artystyczny trzymali kciuki koledzy i koleżanki z oddziału 0 oraz z klasy drugiej i trzeciej, którzy gościli wraz z wychowawcami na tej uroczystości. Pani dyrektor… Czytaj dalej »

Oddaj głos na Gminę Dębowa Łąka

przez | 21 października, 2020

Głosuj na Gminę Dębowa Łąka w projekcie “Pod biało czerwoną”. Projekt zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakup masztu i flagi dla Gminy. Aby otrzymać środki Gmina Dębowa Łąka musi zebrać minimum 100 głosów. Głos oddają Mieszkańcy, w tym także osoby niepełnoletnie. Głosowanie trwa do 11 listopada 2020r. Kliknij na zdjęcie aby zagłosować.

Nauka Zdalna w praktyce

przez | 22 marca, 2020

Zajęcia odbywają się online za pomocą wideokonferencji:https://www.zsdl.pl/?page_id=138 Dodatkowo materiały dla dzieci udostępniane są na dysku google, gdzie uczniowie mogą je pobrać:https://drive.google.com/open?id=18bNUqTdY3VrVL5zCn_YIN7f8m6ziJ8oc Ewentualne zadania można odesłać za pomocą formularza (mail trafia bezpośrednio na dysk google nauczyciela)https://www.zsdl.pl/?page_id=127

BalonBlum

przez | 22 marca, 2020

Nauka w domu może być też zabawna dla naszych najmłodszych dzieci. Zapraszamy do korzystania z gry edukacyjnej. Aby skorzystać trzeba wejść w link (otworzy się messenger) i poprosić o kod do BalonBluma: LINK TUTAJNastępnie wchodzi na stronę gry: https://balonblum.pl/ i należy się zarejestrować i podać otrzymany kod przez messengera. Udanej nauki przez zabawę.

Nowa strona internetowa

przez | 21 marca, 2020

Witamy na nowej stronie internetowej szkoły. W chwili obecnej trwają prace, aby strona była piękna, fajna i prosta w obsłudze… Cieszymy się, że tu zaglądasz, przygotowujemy wszystko, abyś zobaczył efekt końcowy jak najszybciej… Trwają równocześnie prace nad wdrożeniem pracy zdalnej… O tym już niebawem… W razie pytań, sugestii zapraszamy do kontaktu: