Archiwum kategorii: 2019 / 2020

Dzieci uczą Rodziców

przez | 27 marca, 2020

Szanowni Państwo, naszym wspólnym obowiązkiem w tym nadzwyczajnym czasie jest dołożenie wszelkich starań, by pozostające w domach dzieci i ich rodzice otrzymywali darmowe materiały do nauki w domu. Dlatego też przesyłam przygotowany przez Centrum Rozwoju Lokalnego – organizatora ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców” – film z 10 poradami psychologa dotyczącymi wychowania dzieci. Wskazówek udziela… Czytaj dalej »

Nowa strona internetowa

przez | 21 marca, 2020

Witamy na nowej stronie internetowej szkoły. W chwili obecnej trwają prace, aby strona była piękna, fajna i prosta w obsłudze… Cieszymy się, że tu zaglądasz, przygotowujemy wszystko, abyś zobaczył efekt końcowy jak najszybciej… Trwają równocześnie prace nad wdrożeniem pracy zdalnej… O tym już niebawem… W razie pytań, sugestii zapraszamy do kontaktu:

Zajęcia z robotyki

przez | 13 marca, 2020

4 marca 2020 roku w naszej szkole odbyły się zajęcia z robotyki dla klas 0-VIII. Celem lekcji było przybliżenie inżynierii oraz robotyki dla dzieci i młodzieży. Jest to również zaprezentowanie innowacyjnej formy nauki. Są wprowadzeniem do poznania wiedzy z nauk technicznych oraz ścisłych w niewerbalny sposób. Najpierw uczniowie budowali własne roboty z klocków lego według… Czytaj dalej »

Tenis stołowy

przez | 11 marca, 2020

Dnia 29-02-2020 w naszej szkole odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gminy Dębowa Łąka w tenisie stołowym.Zawody rozgrywano w dwóch kategoriach:junior i senior. Zwycięzcami turnieju zostali Seweryn Andrzejewski oraz Jarosław Kwiatkowski. W rozgrywkach wzięło udział dwudziestu trzech graczy. Nasi absolwenci; Oskar Czarnecki zajął drugie miejsce a Hubert Metenia trzecie. W turnieju brali udział również Kuba Skica i… Czytaj dalej »

Dzień Babci i Dziadka

przez | 9 marca, 2020

Wszyscy dobrze wiedzą kim w rodzinie jest babcia i dziadek, jak wielka jest ich rola w codziennym życiu wnuków. Najczęściej to właśnie oni bardzo je rozpieszczają i chyba za to najbardziej są przez nich kochani. Obdarzają swoich kochanych wnuków ciepłem i miłością, a przede wszystkim mają zawsze dla nich czas. Są takie chwile w roku,… Czytaj dalej »