Archiwum autora: Karol Andrzejewski

Tenis stołowy

przez | 11 marca, 2020

Dnia 29-02-2020 w naszej szkole odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gminy Dębowa Łąka w tenisie stołowym.Zawody rozgrywano w dwóch kategoriach:junior i senior. Zwycięzcami turnieju zostali Seweryn Andrzejewski oraz Jarosław Kwiatkowski. W rozgrywkach wzięło udział dwudziestu trzech graczy. Nasi absolwenci; Oskar Czarnecki zajął drugie miejsce a Hubert Metenia trzecie. W turnieju brali udział również Kuba Skica i… Czytaj dalej »

Ćwierćfinał wojewódzki w tenisie stołowym

przez | 28 stycznia, 2020

Dnia 16.01.2020 r. w Chełmnie odbyły Igrzyska Dzieci Szkolnego Związku Sportowego w tenisie stołowym chłopców. Powiat Wąbrzeski reprezentowali nasi uczniowie Seweryn Andrzejewski i Kacper Czarnecki. Zawody stały na wysokim poziomie. Po zaciętej walce Szkoła Podstawowa z Dębowej Łąki zajęła III miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim. Gratulujemy Więcej zdjęć tutaj

Mistrzostwa Powiatu Wąbrzeskiego w Tenisie Stołowym.

przez | 22 grudnia, 2019

Dnia 16 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej w Książkach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wąbrzeskiego w Tenisie Stołowym. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali Kacper Czarnecki oraz Seweryn Andrzejewski. W swojej kategorii wiekowej zwyciężyli i będą reprezentować Powiat Wąbrzeski w ćwierćfinale wojewódzkim, który odbędzie się w Chełmnie 16 stycznia 2020r.

Minisiatkówka

przez | 4 grudnia, 2019

Dnia 26 listopada 2019 roku w pięknej Hali Sportowej w Dębowej Łące, odbył się Mistrzostwa Powiatu Wąbrzeskiego w Minisiatkówce Szkół Podstawowych. Do rywalizacji o wejście do ćwierćfinału wojewódzkiego stanęło 9 zespołów dziewcząt i chłopców ze szkół naszego powiatu. W pięknych kolorowych strojach zawodnicy prezentowali się okazale. Ale tu chodziło o walkę, a poziom sportowy na… Czytaj dalej »

Turniej Piłki Siatkowej w Zieleniu

przez | 28 listopada, 2019

Siatkarze z naszej szkoły brali udział w Turnieju o puchar dyrektora szkoły w Zieleniu. Cieszymy się, że coraz więcej drużyn z naszego powiatu trenuje na co dzień grę w siatkówkę. Nasza drużyna w składzie Seweryn Andrzejewski, Szymon Staniszewski, Kacper Czarnecki, Dawid Skica, Kuba Skica, Maciej Górski oraz Michał Rzepecki wywalczyła miejsce na podium zdobywając trzecie… Czytaj dalej »

Memoriał

przez | 18 listopada, 2019

W hali sportowej naszej szkoły uczniowie, absolwenci, rodzice i znajomi uczcili pamięć Andrzeja Jaroszewskiego w XVII memoriale.Andrzej Jaroszewski był nauczycielem wychowania fizycznego w SP Dębowej Łące i Łobdowie w latach 1967–2003 ( byłe województwo toruńskie). Wychował wiele pokoleń młodzieży szczególnie usportowionej. Odnosił sukcesy na szczeblu gminy, powiatu, województwa i centralnym – przede wszystkim w siatkówce… Czytaj dalej »