27 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Dębowej Łące odbyła się uroczystość z okazji Dnia Seniora. W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie klasy I, którzy przygotowali dla seniorów wyjątkowy program artystyczny. Pierwszoklasiści zaprezentowali montaż słowno-muzyczny, podczas którego recytowali wiersze oraz śpiewali piosenki, wyrażając w ten sposób szacunek i wdzięczność dla osób starszych. Następnie wystąpili w krótkim przedstawieniu pt. „Okulary”, które wzbudziło wiele uśmiechów i zostało nagrodzone gromkimi brawami. Występ uczniów spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem publiczności. Była to piękna okazja do integracji międzypokoleniowej oraz okazania seniorom pamięci i serdeczności.





























































