RAMOWY PROGRAM PÓŁKOLONII

Półkolonie są organizowane przez Szkołę Podstawową w Dębowej Łące.
Uczestnicy: uczniowie klas I-IV(wyłącznie dzieci bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych).
Czas zajęć: od 12.01.2021 do 14.01.2021w godzinach od 9:30do 12:00 (transport oraz wyżywienie we własnym zakresie).
Opiekunowie: Jan Bliźniak, Krzysztof Zasada, Kamil Suliński, Tomasz Składanowski, Aleksandra Gutmańska, Karol Andrzejewski, Małgorzata Michalska, Leszek Gielniak, Monika Piątek-Pokucińska, Karolina Staworzyńska, Anna Lubińska.
Program zajęć stacjonarnych:
1. Zajęcia świetlicowe: gry edukacyjne, planszowe i ruchowe, zabawy integrujące dzieci, kalambury.
2. Zajęcia sportowe: gry zespołowe, zabawy ruchowe z elementami rywalizacji, tory przeszkód, konkursy sportowe, gra w tenisa.
3. Zajęcia artystyczne, plastyczne, techniczne, muzyczne.

Jasełka Bożonarodzeniowe

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniom naszej szkoły życzę pogodnych świąt, pysznych potraw na wigilijnym stole, zimowej aury na zewnątrz i rodzinnego ciepła wewnątrz domu, pięknej choinki i mnóstwa prezentów pod nią, wytchnienia od nauki, regeneracji sił oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Gronu Pedagogicznemu, pracownikom szkoły i rodzicom życzę, aby magiczna atmosfera białego krajobrazu i pięknych ozdób świątecznych pozwoliła choć na chwilę oderwać się od codzienności, dała porwać marzeniom i refleksjom oraz pozwoliła w spokoju, w gronie najbliższych celebrować piękną polską tradycję Wigilii Bożego Narodzenia. Niech na stołach zagości dwanaście dań i jedno dodatkowe nakrycie. Oby te Święta były czasem wytchnienia, choćby chwilowej beztroski, czasem wolnym od smutków i pełnym radości.

Życzy
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dębowej Łące
Agnieszka Zielińska

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzenie zwanych Jasełkami. Jak co roku, tak i teraz uczniowie naszej szkoły pod opieką ks. Szymona Chachulskiego oraz Małgorzaty Michalskiej przygotowali krótkie przedstawienie. Zapraszamy do jego obejrzenia, klikając w zdjęcie.

Życzenia Świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim aby magiczna atmosfera białego krajobrazu i pięknych ozdób świątecznych pozwoliła choć na chwilę oderwać się od codzienności, dała porwać marzeniom i refleksjom oraz pozwoliła w spokoju, w gronie najbliższych celebrować piękną polską tradycję Wigilii Bożego Narodzenia. Niech na stołach zagości dwanaście dań i jedno dodatkowe nakrycie. Oby te Święta były czasem wytchnienia, choćby chwilowej beztroski, czasem wolnym od smutków i pełnym radości.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Nauczyciele odznaczeni i nagrodzeni

Dnia 16.10.2019r. w Dworze Artusa w Toruniu odbyło się spotkanie nauczycieli z regionu toruńskiego, gdzie Kurator Oświaty p. Marek Gralik i Wicekurator p. Maria Mazurkiewicz dziękowali za wieloletnią pracę i zaangażowanie w codzienne obowiązki wszystkim nauczycielom, a w szczególności tym, którzy mieli zaszczyt odbierać odznaczenia państwowe i resortowe za szczególne osiągnięcia dla oświaty. Wśród odznaczonych i wyróżnionych była nauczycielka z naszej szkoły p. Maria Ziółkowska. Gratulujemy!