Dzień Babci i Dziadka

Wszyscy dobrze wiedzą kim w rodzinie jest babcia i dziadek, jak wielka jest ich rola w codziennym życiu wnuków. Najczęściej to właśnie oni bardzo je rozpieszczają i chyba za to najbardziej są przez nich kochani. Obdarzają swoich kochanych wnuków ciepłem i miłością, a przede wszystkim mają zawsze dla nich czas. Są takie chwile w roku, kiedy szczególnie docenia się obecność babć i dziadków i najbardziej się o nich pamięta. W dniu 21 i 22 stycznia obchodzimy właśnie ich święto. Uczniowie naszej szkoły z klas I-III zaprosili swoje babcie i dziadków na dzień 14 lutego do Gminnego Domu Kultury w Dębowej Łące na tę ważną uroczystość. Uczniowie z klasy I, II oraz III wraz z wychowawczyniami Panią Anną Lubińską, Panią Moniką Kwiecińską i Panią Moniką Piątek-Pokucińską przygotowali część artystyczną. Każda klasa po kolei prezentowała swoje umiejętności recytatorskie oraz wokalne, oczywiście na temat babć i dziadków. Po występie wszystkie dzieci obdarowały swoje babcie i dziadków laurkami z pięknymi życzeniami oraz słodkimi upominkami. Gościom towarzyszyło wtedy niesamowite wzruszenie. To uroczyste spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przy kawie i herbacie. Rodzice naszych uczniów zadbali o pyszne ciasta i miłą obsługę. Niewątpliwie dla wielu osób było to też ważne spotkanie w gronie swoich rówieśników, często kolegów i koleżanek z dawnej szkolnej ławy.

Anna Lubinska

Website:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *