Akcja Pomóż Zwierzętom Przetrwać Zimę

przez | 10 listopada, 2020

Od października prowadziliśmy akcję charytatywną na rzecz zwierząt ze schroniska w Wąbrzeźnie. Do akcji włączyła się cała społeczność uczniowska SP w Dębowej Łące.

 Uczniowie jak i pracownicy naszej placówki włączali się w zbiórkę karmy.  Wszystko  zostanie przekazane do schroniska dla zwierząt w Wąbrzeźnie. Uczniowie, którzy przyczynili się do polepszenia bytu zwierząt, zostali nagrodzeni punktami pozytywnymi, co przyczyni się do podwyższenia oceny z zachowania. Akcja  S.O.S dla zwierząt,   przeprowadzana jest w naszej szkole  co roku. Dziś możemy powiedzieć, ze dzieci, ich rodzice, pracownicy szkoły maja bardzo wrażliwe serca. Akcję w naszej szkole zainicjowała i nadzorowała Maria Ziółkowska nauczycielka języka polskiego oraz Samorząd Uczniowski. Dziękujemy