Jasełka Bożonarodzeniowe

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniom naszej szkoły życzę pogodnych świąt, pysznych potraw na wigilijnym stole, zimowej aury na zewnątrz i rodzinnego ciepła wewnątrz domu, pięknej choinki i mnóstwa prezentów pod nią, wytchnienia od nauki, regeneracji sił oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Gronu Pedagogicznemu, pracownikom szkoły i rodzicom życzę, aby magiczna atmosfera białego krajobrazu i pięknych ozdób świątecznych pozwoliła choć na chwilę oderwać się od codzienności, dała porwać marzeniom i refleksjom oraz pozwoliła w spokoju, w gronie najbliższych celebrować piękną polską tradycję Wigilii Bożego Narodzenia. Niech na stołach zagości dwanaście dań i jedno dodatkowe nakrycie. Oby te Święta były czasem wytchnienia, choćby chwilowej beztroski, czasem wolnym od smutków i pełnym radości.

Życzy
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dębowej Łące
Agnieszka Zielińska

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzenie zwanych Jasełkami. Jak co roku, tak i teraz uczniowie naszej szkoły pod opieką ks. Szymona Chachulskiego oraz Małgorzaty Michalskiej przygotowali krótkie przedstawienie. Zapraszamy do jego obejrzenia, klikając w zdjęcie.

Agnieszka Zielińska

Website: